Word – sprawdzian

Wykonaj zadanie, opracowując dokument jak we wzorze:

plik spakowany do pobrania

Po rozpakowaniu znajdziesz:
– grafiki potrzebne do wykonania zadania

   

– wzór w pdf jak ma wyglądać dokument końcowy

Dokument efekt

– treści w pliku doc

Sprawozdanie z przebiegu zawodów lekkoatletycznych
w Zespole Szkół nr 8 w Szczecinie
Dyscypliny:
Sprint – bieg na krótkich dystansach: 60 metrów (hala), 100 metrów, 200 metrów, 400 metrów, sztafety 4 × 100 metrów i 4 × 400 metrów. Zawodnicy startują na sygnał startera z bloków startowych. Każdy zawodnik biegnie po swoim torze. Przed zawodami odbywa się losowanie torów albo też numer toru przydzielonego zawodnikowi wynika z miejsca, które zajął on w biegu eliminacyjnym. O kolejności na mecie decyduje pierś zawodnika.
Pchnięcie kulą  – konkurencja lekkoatletyczna, polegająca na wypchnięciu kuli jednorącz z koła o średnicy 2,135 m. Kula przed wypchnięciem musi mieć kontakt z szyją zawodnika. Po wykonaniu pchnięcia zawodnik musi opuścić koło jego tylną częścią, w przeciwnym wypadku pchnięcie nie zostanie uznane. Ponadto kula musi paść w obszar wycinka koła o kącie 34,92 stopni.
Skok w dal – konkurencja, w której zawodnicy wykonują rozbieg, odbijają się z jednej nogi z belki i lądują na piaszczystej części skoczni. Na krawędzi belki znajduje się listwa z plasteliną. Jeśli zawodnik podczas odbicia dotknie butem plasteliny, skok jest nieważny (decyduje ślad na plastelinie). Wynik skoku jest mierzony od linii między plasteliną a belką do ostatniego (najbliższego belce) śladu pozostawionego na piasku pod kątem prostym.
Najlepsze wyniki:


Serdecznie gratulujemy wszystkim biorącym udział w zawodach